EXILIS® ELITE ™

 

Exilis Elite jest urządzeniem medycznym, łączącym w sobie dwie terapie – ultradźwięki i radiofrekwencję. Exilis Elite wykorzystuje kontrolowane nagrzewanie tkanki falami radiowymi oraz pobudzenie cząsteczek falami ultradźwiękowymi.

Urządzenie służy do wykonywania bezbolesnych zabiegów na twarz i ciało. Podczas zabiegu wskutek denaturacji włókien kolagenowych dochodzi do ich remodelingu. Wskutek stymulacji skóry następuje wzmożona produkcja kolagenu, poprawia się jej napięcie i sprężystość. Dzięki innowacyjnym głowicom i rewolucyjnej technologii RID (rozpoznanie – izolacja - deaktywacja) cellulit staje się mniej widoczny, a obwód ciała zmniejsza się. Exilis Elite zmniejsza depozyty tkanki tłuszczowej, dlatego może być stosowany w redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej na twarzy (podbródek) i ciele (boczki, bryczesy).

Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów zostały potwierdzone klinicznie w warunkach zarówno in vivo jak i in vitro. Testy biochemiczne udowodniły brak szkody dla organów ciała.

 

Nasze urządzenie wyposażone jest w najnowszą, ulepszoną głowicę o mocy 90W, co daje nam możliwość przeprowadzania zabiegów na dwukrotnie wyższych parametrach, dzięki czemu efekty zabiegów uzyskuje się szybciej i na dłużej.

 

Stosowany na twarz działa regenerująco, odmładzająco i stymulująco. Poprawia napięcie, jędrność i strukturę skóry. Redukuje głębokość i ilość zmarszczek, poprawia owal twarzy oraz zapewnia efekt anti-aging. Przynosi długotrwały efekt bezoperacyjnego liftingu twarzy (w szczególności okolicy ust, czoła, podbródka i szyi). Zabieg może być także wykonywany na szyi i dekolcie.

Poprawa napięcia i wygładzenie skóry twarzy widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla wzmocnienia i przedłużenia efektów zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów, wykonywanych co 7 – 10 dni.

 

 

 

Stosowany na ciało zmniejsza objętości tkanki tłuszczowej, przez co modeluje sylwetkę, jednocześnie ujędrniając skórę. Redukuje cellulit i pozwala na zmniejszenie miejscowych otłuszczeń. Zabieg Exilis wykonywany na piersiach sprawia, że stają się one jędrniejsze i mniejsze.

Jest to najszybszy i najskuteczniejszy system kształtujący ciało na rynku.

W zależności od natężenia zmian i stanu skóry zalecamy serię obejmującą od 4 do 8 zabiegów, wykonywanych co 7 – 10 dni.

 

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Exilis® Elite™:

- ciąża, karmienie piersią,

- rozrusznik serca,

- metalowe implanty,

- pompa insulinowa,

- złote nici,

- trądzik pospolity,

- trądzik różowaty,

- przerwanie ciągłości naskórka w miejscu wykonania zabiegu,

- stany gorączkowe, zapalne i alergiczne,

- choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry,

- choroby lub niewydolność układu sercowo - naczyniowego (choroby krwi, zaburzenia krzepliwości, choroby serca),

- choroby układu nerwowego (uszkodzenia nerwów, zaburzenia czucia, nerwobóle),

- nieleczone choroby tarczycy,

- epilepsja,

- choroba nowotworowa,

- radioterapia, terapia glikokortykosteroidami lub retinoidami.