NNM™ LIPO KONTOUR

 

NNM™ Lipo Kontour jest medycznym systemem do mezoterapii bezigłowej, wykorzystywanym do przeprowadznia zabiegów na twarzy i ciele.

NNM Lipo Kontour bazuje na technice zwanej Aquaforezą. Przez skórę pokrytą specjalnym żelem przenika energia laserowa oraz trzy różne formy impulsów elektrycznych, które skutecznie reaktywują procesy fizjologiczne w tkankach i pobudzają skórę umożliwiając jej głęboką penetrację. Dodatkowo impulsy elektryczne transportują w głąb tkanek składniki żelu.

 

 

 

 

Rodzaje żeli do mezoterapii bezigłowej:

- przeciwzmarszczkowy,

- liftingujący,

- wybielający,

- antycellulitowy,

- rozpuszczający tkankę tłuszczową.

 

Żele do twarzy zawierają przeciwutleniacze, D- Pantenol, immunostymulanty, składniki nawilżające oraz naturalne wyciągi roślinne. Poprawiają nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry, działają odżywczo i regenerująco na skórę. Sięgają do podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, odmładzają skórę zniszczoną przez światło słoneczne i dym tytoniowy.

Żele do ciała poprawiają mikrocyrkulację i przepływ krwi, działają drenująco, przyspieszają metabolizm a także tonizują mięśnie i przyspieszają rozpad tłuszczu.

 

Mezoterapię bezigłową NNM™ możemy połączyć z: mikrodermabrazją, peelingiem enzymatycznym (nie ultradźwiękowym), masażem, endermoliftingiem.

 

Zabiegi są bezbolesne, nie pozostawiają żadnych śladów na skórze, nie wymagają okresu rekonwalescencji, dzięki czemu. Mezoterapia bezigłowa jest idealna dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na widoczne efekty zabiegów na skórze.

 

Wyraźną poprawę stanu skóry można zaobserwować już po 5 zabiegach. Dla osiągnięcia maksymalnych efektów zalecamy przeprowadzenie serii składającej się z 8 - 10 zabiegów. W zależności od problemu i jego nasilenia przeprowadza się jeden, dwa lub nawet trzy zabiegi w tygodniu.

 

Przeciwwskazania:

- ciąża,

- karmienie piersią,

- menstruacja,

- metalowe implanty

- rozrusznik serca,

- pompa insulinowa,

- złote nici,

- stany zapalne i alergiczne,

- przerwana ciągłość naskórka,

- choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze,

- choroby układu sercowo – naczyniowego i limfatycznego,

- choroby układu nerwowego,

- choroba nowotworowa,

- choroby tarczycy (nadczynność/niedoczynność),

- epilepsja,

- stwardnienie rozsiane,

- alergia na lecytynę sojową.