Personel

 

mgr Aleksandra Mazurkiewicz

Kosmetolog, dietetyk, promotor zdrowia

W 2009 roku z wyróżnieniem ukończyła studia na kierunku kosmetologia w Wyższej szkole zdrowia, urody i edukacji w Poznaniu. W tym samym czasie uczęszczała na kolejne dwa kierunki studiów, które ukończyła w roku 2010. Studia z dziedziny promocji zdrowia i socjoterapii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz dietetykę i planowanie żywienia na Akademii Rolniczej w Poznaniu. Cała jej droga naukowa skupiała się na zdrowiu i naukach pokrewnych. Zarówno wiedza z dziedziny kosmetologii, dietetyki jak i promocji zdrowia pozwala jej spojrzeć na człowieka w sposób holistyczny, nie oddzielając kwestii medycznych od kwestii wizerunku i dobrego wyglądu. To jest jej atut, szeroka wiedza z zakresu medycyny i promocji zdrowia w wielu przypadkach pozwoli dobrać odpowiednią i skuteczną terapię do konkretnej potrzeby klienta. Bardzo często defekty czy problemy kosmetyczne mają swoje podłoże w głębi organizmu np. w gospodarce hormonalnej.

lic. Barbara Cholewa

Kosmetolog

W 2010r. z wyróżnieniem ukończyła technikum kosmetyczne. Kosmetyka stała się jej pasją. Rozpoczęła studia na Wydziale Zdrowia w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Tytuł kosmetologa zdobyła w 2013roku, od tego czasu pracuję w zawodzie jako kosmetolog.  Barbara jest także wykładowcą w Policealnym Studium Kosmetycznym. Nie lubi stać w miejscu - pragnie podnosić swoją wiedzę i umiejętności. Interesuję się anatomią i biologią. Jej pasją jest kosmetyka i kosmetologia. 

 

Dr nauk medycznych Weronika Chorążyczewska – Kubik

Dermatolog, medycyna estetyczna

Lekarz Weronika Chorążyczewska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z dermatologii i wenerologii zdobywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu oraz w Klinice Dermatologii w Poznaniu. Została także stypenystką Polskiego Towarzystwa Dermatologii oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.Jej głównymi zainteresowaniami są psychodermatologia oraz diagnostyka i leczenie świądu. Zagadnienia te pokrywają się z tematem rozprawy doktorskiej, którą obroniła w lutym 2014r. W chwili obecnej poszerza swoją wiedze w zakresie dermatologii estetycznej. Jest współautorką kilkunastu publikacji i doniesień naukowych z zakresu dermatologii i alergologii. Bierze czynny udział w konferencjach krajowych i zagranicznych o tematyce chorób skóry i dermatologii estetycznej. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

 

Michał Radke
mgr fizjoterapii
Absolwent CollegiumMedicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Kurs Medycyny Ortopedycznej wg. Cyriax'a
  • Kurs Metody Ackermana
  • Kurs Kinesiology Tapingu
  • Warsztaty stopa w ujęciu funkcjonalnym
  • Kurs Terapii Czaskowo - Krzyżowejmoduł 1