HYDRAFACIAL™ TOWER

 

HydraFacial™ Tower to urządzenie medyczne, najbardziej zaawansowany model serii HydraFacial. System łączy w sobie dwa zabiegi – złuszczanie i jednoczesne odżywienie. Zabieg polega na usunięciu zanieczyszczeń skóry i zrogowaciałych komórek naskórka, przy pomocy hydrodermabrazji, czyli bezkryształowej mikrodermabrazji połączonej z próżnią.

Jednocześnie ze złuszczaniem, w momencie maksymalnego otwarcia porów, pod ciśnieniem dostarczane są do głębszych warstw skóry substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze, składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne. System pozwala zminimalizować efekty uboczne typowe dla dermabrazji i peelingu chemicznego.

 

 

Urządzeniem tym można wykonać:

- peeling chemiczny,

- hydrodermabrazję,

- bezkryształową mikrodermabrazję diamentową,

- zabiegi łagodzące, nawilżające,

- zabiegi odświeżające, odmładzające.

 

Hydrafacial doskonale sprawdza się jako zabieg „bankietowy” – szybko poprawiający stan skóry.

Różnicę w wyglądzie skóry widać już podczas zabiegu. Cera staje się oczyszczona, promienna, odżywiona i nawodniona.

 

Zabieg trwa od 30 do 60 minut, jest bezbolesny i komfortowy, nie wymaga okresu rekonwalescencji, a efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się około 10 dni. W celu rozjaśnienia przebarwień, zmniejszenia zmarszczek zalecamy przeprowadzenie serii składającej się z 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Zalecamy jeden zabieg co 4 tygodnie, w celu podtrzymania efektów serii.

 

Preparaty złuszczające:

 

Activ - 4

Formuła podstawowa, dla każdego rodzaju skóry. Zmiękcza i oczyszcza skórę, pomaga w mechanicznym złuszczaniu naskórka. Nawilża skórę, co pozwala na wygładzenie zmarszczek.

 

Beta - HD

Formuła dla tłustej, trądzikowej skóry. Sprawdza się także w terapii rozjaśniania i wybielania skóry. W trakcie oczyszczania substancje AHA zmiękczają sebum i zanieczyszczenia, ułatwiają mechaniczne złuszczanie naskórka. Dodatkowo mocno nawilża skórę, pozostawia substancje aktywne na skórze przez dłuższy czas.

 

Glysal - peeling glikolowo - salicylowy

Nowatorskie połączenie peelingu chemicznego z mechanicznym, pozwalające na osiągnięcie niespotykanego dotychczas efektu idealnego oczyszczenia i złuszczenia, bez efektów ubocznych charakterystycznych dla tych zabiegów.

Do wyboru są trzy peelingi glikolowe o różnych stężeniach:

- 7,5% - przeznaczony dla skór cienkich, delikatnych i wrażliwych,

- 15 % - przeznaczony dla skór tłustych, trądzikowych, z widocznymi zmarszczkami,

- 30% - przeznaczony dla skór bardzo zniszczonych.

 

Serum o ukierunkowanym działaniu:

 

Antiox – 6

Formuła dla suchej skóry lub dla każdego rodzaju skóry wymagającej głębokiego nawilżenia. Kompleks składa się z kwasu hialuronowego, stabilnych form witamin A i E oraz wyciągu z białej herbaty. Zwalcza wolne rodniki i jednocześnie głęboko nawilża. Substancje aktywne dzięki specjalnej formule wnikają w głąb skóry dając efekt odmładzania i rozjaśniania.

 

Derma Builder TNS

Silnie regenerująca formuła odmładzająca i odnawiająca kolagen. To mieszanka czynników wzrostu, cytokin, naturalnego kolagenu, antyutleniaczy oraz protein. Czynniki wzrostu i cytokiny regenerują uszkodzoną tkankę, kolagen stymuluje produkcję nowego kolagenu, proteiny odżywiają skórę, a przeciwutleniacze spowalniają proces starzenia. Badania kliniczne udowodniły, że TNS poprawia jędrność i elastyczność, redukuje zmarszczki oraz spowalnia pojawianie się nowych.

 

Przeciwwskazania:

- epilepsja,

- choroby nowotworowe,

- choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze,

- stany zapalne i alergiczne,

- przerwanie ciągłości naskórka,

- oparzenia słoneczne,

- zażywanie leków przeciwzakrzepowych.